Przedszkole Miejskie Nr 7 w Lesznie

Ostatnie dni rekrutacji !
Zapraszamy do Naszego Przedszkola !

Przedszkole Miejskie nr 7 im. Misia Uszatka w Lesznie

Od 30 lat jesteśmy dla Waszych dzieci, które są dla nas najważniejszymi ludźmi na świecie.

Przez ten czas wspólnie z Wami stworzyliśmy ogromną „Uszatkową Społeczność”.

Zaufało Nam  tysiące rodziców. To daje nam siłę oraz wiarę w powodzenie i sukces naszej misji.

Nasza misja

Z myślą o przyszłości Twojego dziecka! Zawsze podążamy za dzieckiem – u nas każde dziecko czuje się ważne. Naszym celem jest zagwarantowanie bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa i wszechstronnego rozwoju. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, naukę języka angielskiego, umiejętności społeczne i emocjonalne.

Naszym priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości.

Co nas wyróżnia?

- przyjazna adaptacja - łagodnie przygotowujemy Ciebie i Twoje dziecko do przygody z przedszkolem

- własna, zdrowa kuchnia - dbamy o zdrowe i świadome wyżywienie, zapewniamy zbilansowaną dietę

- nowoczesne technologie - wprowadzimy Twoje dziecko bezpiecznie w cyfrowy świat programowania i nowych technologii ​

- eko pracownia - zadbamy o zrównoważony rozwój Twojego dziecka, nauczymy zdrowego stylu życia

- kompetencje społeczne - wzmocnimy u Twojego dziecka poczucie własnej wartości,  nauczymy efektownej komunikacji

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: